Hamza Hamzaoğlu'ndan yıldız müjdesi!

Transfer döneminde sessiz günler geçiren Galatasaray'da taraftarları rahatlatacak teminat teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'ndan geldi.

Haberler - Ntvspor 29.06.2015 - 16:59

Hamza Hamzaoğlu'ndan yıldız müjdesi!

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, transferde ağır kaldıkları yönünde çıkan eleştirilere yanıt verdi.

İzmir'de Uluslararası Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği ve Uluslararası Balkan Dernekleri Federasyonu tarafından kendisine verilen Evlad-ı Fatihan ödülünü alan Hamzaoğlu, sarı kırmızılı taraftarların yıldız oyuncu beklentisine değinerek, "Hep bir yıldız oyuncu transferi diye tutturuyor herkes. Biz sağlam gideceğiz, hiç kimse merak etmesin. Bizim yıldızlarımız bize yeter, alacağımız yıldızlar da olacak" dedi.

"BAŞKA KULÜPLER DEVREYE GİRİNCE FİYAT ARTIYOR"
Galatasaray'la çifte kupa sevinci yaşayan teknik adam, "Basında çıkan futbolcularla görüşmelerimiz sürüyor ancak isimleri veremem. Başka kulüpler devreye girince fiyatlar artıyor. Bu sadece bizim kulübümüze değil, ülke futboluna da zarar verir. Makul fiyatlar içinde hareket edeceğiz. Herkese hak ettiğini vermeye çalışacağız. Ne yaptığımızı biliyoruz. Emin adımlarla kadroda düşündüğümüz oyuncularla görüşüyoruz. Alternatif isimler de mevcut. Galatasaray yine kendine yakışır şekilde mücadelesini verecek, kimsenin şüphesi olmasın" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...