Hamza Hamzaoğlu'nun bugün Çaykur Rizespor'a imzası bekleniyor

Süper Lig'de hoca sirkülasyonu başladı. Ligin yeni ekibi Çaykur Rizespor'un İbrahim Üzülmez ile bugün resmen yollarını ayırması bekleniyor. Aykut Kocaman’dan ret yanıtı alan, Okan Buruk’la anlaşamayan Çaykur Rizespor'un bugün eski Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu’na imza attırması bekleniyor.

10.09.2018 - 09:11

Hamza Hamzaoğlu'nun bugün Çaykur Rizespor'a imzası bekleniyor

Çaykur Rizespor’da Antalya yenilgisi sonrası istifası istenen İbrahim Üzülmez’le bugün masaya oturacak olan yönetim genç hocayla yollarını resmen ayıracak.

Takımı deneyimli bir çalıştırıcıya emanet etmek isteyen Karadeniz ekibinde gündeme Aykut Kocaman, Mustafa Denizli ve Okan Buruk isimleri gündeme gelmişti. Kocaman’dan ret yanıtı alan; Denizli ve Buruk’la anlaşamayan Yeşil-Mavililer son kararını verdi: Hamza Hamzaoğlu...

Son olarak Antalyaspor’da çalışan ve takımı ligde tutan Hamzaoğlu ile yönetimin yarın bir araya gelip şartları masaya yatıracağı bildirildi. Daha önce Rize’de Saffet Susic’in ekibinde yer alan Hamzaoğlu’nun yeniden Rize’de çalışmaya çok sıcak baktığı ifade edilirken Rizeli futbolseverler de Hamzaoğlu için sosyal medyada olumlu mesajlar paylaşıyor.

Sayfa Yükleniyor...