Hamzaoğlu'dan zorlu fikstüre tempo ayarı

Galatasaray, milli maç arasından sonra çıkışa geçmeyi hedefliyor. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, performans uzmanı Serkan Salman ile görüşerek temponun artırılacağını söyledi.

hamzaaaaa

Ligde ve Avrupa'da zorlu bir döneme girecek olan Galatasaray'da teknik direktör Hamzaoğlu, oyuncuların bireysel olarak performanslarını yakından inceleyecek. Sarı kırmızılı ekibin sezon öncesi yaptığı Avusturya kampında, yardımcıları ile görüşen Hamzaoğlu, ekim ayından sonra çıkışa geçmeyi planladıklarını vurgulamıştı. Galatasaray teknik direktörü, antrenman temposunu arttırarak zorlu fikstürü kayıpsız geçmek istiyor.

12 GÜNDE 4 MAÇ

Sarı kırmızılı ekip, milli maç arasından sonra 12 günde 4 maç yapacak. 17 Ekim'de Gençlerbirliği ile Türk Telekom Arena'da karşılaşacak olan Galatasaray, 21 Ekim'de İstanbul'da Benfica ile Şampiyonlar Ligi'nde grubun kaderini belirleyecek maça çıkacak. Bu maçtan 4 gün sonra Kadıköy deplasmanında ezeli rakibi Fenerbahçe ile mücadele edecek olan Galatasaray, derbiden 4 gün sonra ise Eskişehirspor'u konuk edecek.

PODOLSKİ RİSKE EDİLMEYECEK

Tedavileri süren Lukas Podolski ve Burak Yılmaz ise zorlu döneme hazır girmek istiyor. Galatasaray sağlık heyeti, milli takım doktorlarından Burak Yılmaz ile ilgili sık sık bilgiler alıyor. Yıldız futbolcu, milli maç arasından sonra Florya Metin Oktay Tesisleri'nde çalışmalarını sürdürecek. Podolski konusunda ise yoğun bir mesai harcanırken, Alman yıldızın Gençlerbirliği maçına yetişebileceği ancak Hamza Hamzaoğlu'nun Benfica ve Fenerbahçe maçlarını düşünerek Podolski'yi riske etmeyebileceği belirtildi.

Sayfa Yükleniyor...