Hangi takıma daha yakın?

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, NTV Spor Radyo'ya çok önemli açıklamalar yaptı.

Ntvspor 13.01.2010 - 15:28

Hangi takıma daha yakın?

Bülent Yüksel'in sunduğu 'Sportif Görüş' programına katılan Hasan Yener, bordo-mavili takımdan kopma noktasına gelen Gökhan Ünal'la ilgili olarak, Fenerbahçe ve Galatasaray'dan teklif aldıklarını belirtti ve golcü futbolcunun hangi takıma daha yakın olduğunu açıkladı.

Gökhan'ı Futbol Federasyonu Genel Kurulu'nun yapıldığı gün transfer ettiklerini hatırlatan Yener, "Ben de oradaydım, Kayserispor Başkanı Recep Mamur'dan Aziz Yıldırım, Adnan Polat ve Yıldırım Demirören de Gökhan'ı istedi. Ancak Kayserispor'un bize sözü vardı ve transfer lehimize sonuçlandı. Gökhan Ünal, gol krallığı yaşamış kaliteli bir futbolcu. O gün gibi bugün de talipleri olması normal" ifadelerini kullandı.

"FENERBAHÇE'NİN TEKLİFİ GALATASARAY'DAN CİDDİ"
Hasan Yener, Gökhan Ünal için gelen tekliflerle ilgili olarak, "Futbolcumuzu Fenerbahçe ve Galatasaray ısrarla istiyor. Tabii ki Fenerbahçe, transfer dönemlerinde bir futbolcuyla ilgilenmişse her zaman biraz daha önde olur. Fenerbahçe'nin teklifi, Galatasaray'ın teklifinden çok daha ciddi" diyerek, transferin Fenerbahçe lehine sonuçlanabileceğinin sinyalini verdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...