Hasan Kabze’nin dönmeye niyeti yok!

Rusya’nın Rubin Kazan takımında Gökdeniz Karadeniz ile birlikte futbol hayatını sürdüren eski Galatasaraylı futbolcu Hasan Kabze, yakın bir zamanda Türkiye’ye dönmek istemediğini söyledi.

Haberler - Ntvspor 29.10.2009 - 14:16

Rusya’nın Rubin Kazan takımında futbol hayatına devam eden eski Galatasaraylı Hasan Kabze, takımını ve Rusya'daki hayatını NTV ’a anlattı. Kabze şu an için Türkiye'ye dönmek gibi bir niyetinin olmadığını söyledi.

Galatasaray'da şampiyonluk yaşadıktan sonra Rubin Kazan takımına transfer olan Hasan Kabze Kazan'da gördüğü ilgiden memnun. 27 yaşındaki futbolcu kariyerine Avrupa’da devam etmek istiyor.

Hasan Kabze, hafta sonunda oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisinden önce çıkan olayları da değerlendirdi. Derbide yaşananların yanlış olduğunu ifade eden Kabze, Avrupa'daki büyük maçların Türk oyunculara örnek olması gerektiğini söyledi.

Milli takimın Dünya Kupası’na gidememesinin de çok üzücü olduğunu kaydeden başarılı oyuncu, yeni teknik direktörle birlikte ay-yıldızlı takımda çok farklı bir sürecin başlayacağına inandığını dile getirdi.

Sayfa Yükleniyor...