"Hata yapılmazsa şampiyonluk gelir"

Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden işadamı İhsan Kalkavan, yönetim hatası olmadığı takdirde, Beşiktaş'ın bu yıl şampiyonluğa ulaşacağını savundu.

12.01.2010 - 17:19

"Hata yapılmazsa şampiyonluk gelir"

İhsan Kalkavan, Denizli Genç Tüccarlar ve İşadamları Derneği'nin (GETİAD) etkinliğinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapacağına inandığını belirtti.

Beşiktaş'ın iyi bir kadrosu olduğunu ifade eden Kalkavan, "İlk yarıyı lider bitirme ihtimalimiz de vardı. Koca denizlerden geçtik, kuru çaylarda puan kaybettik. Ama Beşiktaş ikinci yarıya yine güzel girecektir. Buna inanıyorum. Beşiktaş'ın şu anki kadrosunun şampiyonluğa taşıyabilecek güçte olduğuna inanıyorum. Yeter ki yönetimler hata yapmasın. Yöneticiler hata yapmazsa, Beşiktaş bu sene şampiyon olur" dedi.

Kalkavan, Denizlispor'un da lige renk veren kulüplerden biri olduğunu, ancak sezona talihsiz bir başlangıç yaptığını ve ligde kalma şansını büyük ölçüde zora soktuğunu söyledi.

Denizlispor'un 34-35 puan toplaması halinde ligde kalabileceğini anlatan Kalkavan, bunun için de kentin kenetlenmesi gerektiğini vurguladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...