‘Hayalet Sürücü’ Bilica çıktı

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde kırmızı ışıkta bekleyen motokuryeye çarpıp kaçan sürücünün Fenerbahçeli Bilica olduğu ortaya çıktı. Bilica “Kazaya neden olduğumu farketmedim” dedi.

02.02.2011 - 09:21

‘Hayalet Sürücü’ Bilica çıktı

Beşiktaş’ta önceki sabah lüks bir cip, kırmızı ışıkta bekleyen motokuryeye arkadan çarptıktan sonra kayıplara karıştı.

Kurye yaralandı, hızla kaçan cipin plakası ise olay yerinde düştü. Plakanın Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Roberto Carlos’un adına kayıtlı olduğu belirlendi. Ancak Carlos Brezilya’ya döndüğü için sürücünün kimliği merak konusu oldu.

Polis kaçan sürücünün kimliğiyle ilgili bir açıklama yapmazken, Fenerbahçeli futbolcu Bilica saat 22.00 sıralarında eşiyle birlikte Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü’ne geldi.

Bilica’nın, ifadesinde, bir kazaya neden olduğunu fark etmediğini, aracı ise eski takım arkadaşı Carlos’tan aldığını, parasını ödediği cipi hukuki işlemler devam ettiği için henüz üzerine almadığını söylediği öğrenildi.

Yetkililer, Bilica’nın kazadan 2 gün sonra emniyete çağrıldığı için alkol muayenesinin yapılamadığını, “hasarlı ve yaralamalı kazaya sebebiyetten ve olay yerini terk etmekten” işlem başlatıldığını belirtti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...