Hayrettin: Emin adımlarla ilerliyoruz

Sivasspor’un sol kanat oyuncusu Hayrettin Yerlikaya geçtiğimiz hafta sonu kaybettikleri liderliği bu hafta sonu geri alacaklarını belirtti ve sezonu şampiyon tamamlayacaklarını söyledi.

19.05.2009 - 15:28

SİVAS - Turkcell Süper Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Sivasspor'da, sol bek oyuncusu Hayrettin Yerlikaya, şampiyonluk yarışında emin adımlarla ilerlediklerini belirterek, ''Geçen sezon şampiyonluğu Galatasaray önünde kaçırmıştık, bu sezon şampiyonluğu yine Galatasaray önünde kazanacağız'' dedi.

Yerlikaya, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, şampiyonluk yarışında Beşiktaş ve Trabzonspor ile kıyasıya bir mücadelenin içerisine girdiklerini, yarışta Beşiktaş'ın 2 puan önde gittiğini, ancak bu hafta sonunda Beşiktaş'ın Galatasaray ile yapacağı maçta yara alacağına inandığını belirtti.

Şampiyon olmayı istediklerini belirten Yerlikaya, ''Sivasspor iki hafta önce kaybettiği liderliğe bu hafta sonunda yeniden kavuşacak ve Galatasaray ile yapacağımız maçın ardından şampiyonluk turu atacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın'' ifadelerini kullandı.

Sivasspor'da şampiyonluk şarkılarının söylenmeye başladığını belirten Yerlikaya, bu hafta sonundan itibaren Sivasspor'a gönül veren herkesin şampiyonluk turu atmak için beklemeye başlayacağını söyledi ve sözlerini ''Biz şampiyonluk yarışında emin adımlarla ilerliyoruz. Şimdi artık geriye bakmıyoruz. Önümüzde çok önemli 2 maçımız kaldı. Bu maçlara tek tek bakmamız lazım, 2 maç olarak bakmıyoruz. Hafta sonunda kendi sahamızda Gençlerbirliği ile oynayacağız ve ardından da son maçımızda Ali Sami Yen'e giderek Galatasaray ile karşı karşıya geleceğiz. Bizim açımızdan bu müsabaka bir yerde şampiyonluk müsabakası olacaktır. Geçen sezon Galatasaray maçında kaçırdığımız şampiyonluğu yine bu sezon Galatasaray maçında perçinlemek istiyoruz.'' Şeklinde sona erdirdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...