Hayrettin Sivas'ta kaldı

Sivasspor'da birçok takımın transfer listesinde bulunan Hayrettin Yerlikaya kulübüyle olan sözleşmesini 2 yıl daha uzattı.

26.05.2010 - 18:43

Hayrettin Sivas'ta kaldı

Sivasspor, Hayrettin Yerlikaya'nın sözleşmesini 2 yıl daha uzattı.Sivasspor Kulübü Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde konuşan kulübün ikinci başkanı Erdal Sarılar, Hayrettin'in futbol hayatının Sivasspor'da başladığına dikkati çekerek, "İnşallah da Sivasspor'da bitecek. Kendisi bize hiç rakam bile söylemedi. Biz ona bir rakam yazacağız, o imzalayacak. Tabii biz de ona öbür arkadaşlarının aldığının altında bir ücret vermeyeceğiz. Sağ olsun fedakarca imzasını atacak şimdi" diye konuştu.

Sarılar, transfer görüşmeleriyle ilgili soru üzerine, Sedat ve Abdurrahman'la görüşmelerinin devam ettiğini kaydederek, "Onlarla yakın zamanda inşallah sorun çıkmadan anlaşacağımıza inanıyorum. Musa konusunda bir görüşme yaptık, ama hocanın bazı raporları var. Şimdi konuşmak istemiyorum" ifadesini kullandı.

Sivasspor İkinci Başkanı Mehmet Oflaz da Hayrettin'in Sivasspor'da 12. yılı olduğunu belirterek, bu oyuncunun bundan sonra da uzun yıllar Sivasspor'da forma giyerek futbolu kırmızı beyazlı ekipte bırakmasını diledi.Hayrettin Yerlikaya ise profesyonellik hayatına Sivasspor'da başladığını
kaydederek, "İnşallah futbolu da burada bırakmak istiyorum. Sözleşmemizi 2 yıl uzattık. Her iki tarafından da memnun kaldığını umuyorum. Sivasspor'u çok daha iyi yerlerde göreceğimizi düşünüyorum. Bu sezon biraz sıkıntılı bir dönem yaşadık, ama inşallah seneye çok daha iyi olacak" dedi.

Hayrettin Yerlikaya, daha sonra 2 yıllık sözleşmeye imza attı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...