'Hedefim 2012 Londra Olimpiyatları'

Teniste tek erkeklerde gümüş madalya kazanan Marsel İlhan, İstiklal marşı'nı dinletemediği için çok üzgün olduğunu belirtirken, ''Hedefim 2012 Londra Olimpiyatları'' dedi.

Haberler 04.07.2009 - 16:28

PESCARA - 16. Akdeniz Oyunları'nda tenis tek erkeklerde gümüş madalya kazanan Marsel İlhan, büyük üzüntü yaşıyor.

İlhan, İspanyol rakibi Roberto Bautista ile ilk kez karşılaştığını ifade ederek, ''Maçı çok kazanmak istiyordum. İstiklal Marşı'nı dinletemediğim için çok üzgünüm'' dedi.

Marsel İlhan, kazanmak için iyi konsantre olduğunu ifade ederek, ''Maçta ilk seti kaybettikten sonra ikinci seti aldım. 3. sette ise 3 kez set sayısı atmama rağmen seti kaybettim. Bu da moralimi bozdu. Bir gün önceki yarı final maçı da çok çekişmeli ve uzun geçmişti. Herhalde onun da etkisi oldu. Kazanmak ve bayrağımızı göndere çekmeyi çok isterdim'' ifadesini kullandı.

Marsel İlhan, şu anda kısa vadeli olarak Ağustos ayında düzenlenecek USA Open Turnuvası'nda yapacağı mücadeleye hazırlanacağını dile getirerek, ''Ancak uzun vadede 2012 Londra Olimpiyatları'nda mücadele etmeyi istiyorum. Bunun için de öncelikle gerekli olan puanları toplamam gerekiyor'' diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...