"Hem G.Saray'ı hem de Beşiktaş'ı yeneceğiz"

Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu iddialı konuştu. Akıncıoğlu kupada Galatasaray'ı ligde de Beşiktaş'ı yeneceklerini iddia etti.

28.01.2010 - 16:10

Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray'ı, Süper Lig'de ise Beşiktaş'ı yenerek yollarına devam edeceklerini söyledi. Hasan Akıncıoğlu, yaptığı açıklamada, Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray gibi güçlü bir takım ile eşleşmelerinin çok önemli olmadığına dikkati çekti.

"Ziraat Türkiye Kupası'nda zayıf-kuvvetli takım ayrımı olmuyor, kupanın ayrı bir havası var. Tokatspor, Eskişehir'i Eskişehir'de yenerken, bize de kök söktürdü. Ligin havası farklı, kupanın havası farklı. Biz her zaman galibiyet için sahaya çıkıyoruz. Kupada Galatasaray'ı, Süper Lig'de Beşiktaş'ı yeneceğiz. Teknik heyet ve futbolcularımıza güveniyoruz."

BEŞİKTAŞ'I YENECEĞİZ
Ankaraspor maçını bay geçtikleri için Süper Lig'in ilk maçını Beşiktaş'a karşı kendi sahalarında oynayacaklarına işaret eden Akıncıoğlu, şunları söyledi: "Beşiktaş ile önemli bir müsabaka oynayacağız. Bu maçın Beşiktaş için önemi farklı. Çünkü hafta sonu kongreleri var. Beşiktaş'ın gücünü biliyoruz. Beşiktaş, Süper Lig'in güçlü ekiplerinden biridir. Ama biz puanlar almak istiyoruz. Süper Lig'de yolumuza devam etmek için Beşiktaş'ı yenmeliyiz. Seyircimizin tribün desteği olursa bunu başarırız. Ben ekibime güveniyorum. Sahaya her zaman yenmek için çıkıyoruz. Beşiktaş karşısında da bu böyle olacak. Bundan şüphem yok Beşiktaş'ı yeneceğiz."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...