'Hem şampiyonluk hem Avrupa'

Kayserispor Kulübü Asbaşkanı Şaban Miraboğlu, "Ligin ikinci yarısında hem şampiyonluğu kovalayacağız hem de Avrupa kulvarına katılmak için mücadele edeceğiz'' dedi.

24.12.2009 - 12:29

KAYSERİ - Kayserispor Kulübü Asbaşkanı Şaban Miraboğlu, ''Ligin ikinci yarısında hem şampiyonluğu kovalayacağız hem de Avrupa kulvarına katılmak için mücadele edeceğiz'' dedi.

Miraboğlu, yaptığı açıklamada, ligin ilk yarısında başarılı bir performans göstererek, zirveyi zorladıklarını söyledi.

Sezonun ilk yarısında 34 puan topladıklarını anımsatan Miraboğlu, ''Kayserispor, tarihinde ilk kez ligin ilk yarısında bu kadar çok puan topladı ve 2 hafta liderlik koltuğuna oturdu. Antalyaspor maçındaki mağlubiyetle 4. sıraya gerilesek de direncimizi kaybetmedik. İlk sıralar için ısrarımız sürecek. Bunu başaracak güçteyiz. Ligin ikinci yarısında hem şampiyonluğu kovalayacağız hem de Avrupa kulvarına katılmak için mücadele edeceğiz'' dedi.

Orta saha için düşündükleri futbolcu ile ilgili arayışların sürdüğünü ifade eden Miraboğlu, ''Kayserispor, ligin ikinci yarısına Antalya kampında hazırlanacak. 2 Ocak'ta başlayıp, 17 Ocak'ta sona erecek kampta, Beşiktaş, Almanya'nın Hamburg ve Hollanda'nın Feyenoord takımlarıyla dörtlü turnuva yapacağız. Bu arada genel menajerimiz Süleyman Hurma'nın orta saha için futbolcu arayışları sürüyor. Bu takviye ile takımımızın daha da güçleneceğine inanıyorum'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...