Henry sevinmeyecek

Barcelona'nın Fransız yıldızı Thierry Henry, Şampiyonlar Ligi'nde eski takımı Arsenal ile yapacakları çeyrek final maçları öncesi ilginç açıklamalar yaptı. Arsenal karşısında elinden gelenin en iyisini yapacağını vurgulayan Henry, olası Barcelona golleri sonrası sevinç gösterisi yapmayacağını ifade etti.

Haberler - Ntvspor 23.03.2010 - 15:32

Henry sevinmeyecek

Thierry Henry, efsaneleştiği Arsenal'de 8 sezon forma giydikten sonra 2007 yılında Barcelona'ya transfer olmuştu. Fransız yıldız, o günden sonra ilk kez Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde eski takımına karşı forma giyecek. Henry, tıpkı Milan formasıyla Old Trafford'a geri dönen David Beckham gibi duygusal günler yaşıyor. Beckham, Manchester United'a gol atması halinde sevinç gösterisi sergilemeyeceğini söylemişti. Henry ise daha da ileri gitti. Fransız yıldız, Barcelona'da kim gol atarsa atsın, sükunetini korumayı planlıyor.

Arsenal karşısında elinden gelenin en iyisini yapacağını ifade eden Henry, çok tuhaf duygular içinde olduğunu vurguladı. “Ne zaman Şampiyonlar Ligi kurası çekilse, acı içinde oluyorum” diyen 32 yaşındaki futbolcu, Arsenal taraftarına övgüler yağdırdı. Gol kutlaması yapıp yapmayacağı sorulan Henry'nin, “Bunu unutun. Arsenal'e karşı oynamak bile istemiyorum” sözleri, duygusal açıdan kendisini ne kadar zorlu maçların beklediğini de gözler önüne seriyor.

Sayfa Yükleniyor...