"Henüz oynamamız gereken seviyede değiliz"

Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic, AX Armani Exchange Olimpia Milan karşısında alınan galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu.

Haberler - Ntvspor 20.10.2017 - 01:25

"Henüz oynamamız gereken seviyede değiliz"

Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic, Olimpia Milan galibiyetini kulüp televizyonuna değerlendirdi.

Zor bir maç oynadıklarını belirten Obradovic, ikinci ve üçüncü çeyrekte iyi oynadıklarını söyledi ancak yapılan hataların maçı uzatmalara götürdüğüne vurgu yaptı. Uzatma periyodunu iyi bir seviyede oynadıklarını ifade eden Obradovic, "Oynayan her oyuncu galibiyete katkıda bulundu" dedi.

İlk olarak maçı değerlendiren Zeljko Obradovic, "Uzatmaya giden bir maçtı. Her iki takımın da kazanma şansı vardı. Gerçekten de zor bir maç oldu. İkinci ve üçüncü çeyrekte iyiydik, çok güzel şeyler yaptık ama hatalarımız oldu. Hücumda onlara üçlükler atmalarına ve öne geçmelerine izin verdik, maç da uzatmaya gitti. Uzatmada daha iyi bir seviyede oynadık, daha düzgün şeyler yaptık ama henüz oynamamız gereken seviyede değiliz" dedi.

Oyuncularının çalışma şekillerinden çok memnun olduğunu ifade eden Obradovic, "Bugün de özellikle Melli’den çok memnunum. Hepsi ellerinden geleni yapıyor, çok sıkı çalışıyorlar. İstediğimiz seviyeye gelmemiz için biraz zamana ihtiyaçları var. Oyuncuları bir kez daha tebrik ediyorum. Oynayan her oyuncu galibiyete katkıda bulundu. Taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum" diyerek sözlerini noktaladı.

Sayfa Yükleniyor...