NTV

Huggies, Michael Phelps ile anlaştı

Spor

Huggies Little Swimmers, dünyadaki bebeklerin suda güvenle ve keyifli bir şekilde vakit geçirmeleri Olimpiyat Şampiyonu ABD’li yüzücü Michael Phelps ile anlaştı.

Bebek bezi markası Huggies bu seneki kampanyası için Olimpiyat Şampiyonu ABD’li yüzücü Michael Phelps ile anlaştı.

Huggies Little Swimmers ile mayo bebek bezini miniklerle tanıştıran markanın 28 Olimpik madalya ile pek çok rekorun sahibi Michael Phelps ile işbirliğinin amacı; tüm dünyadaki bebeklerin suda güvenle ve keyifli bir şekilde vakit geçirmeleri için olabilecekleri en iyi yüzücüler olmaları.

İşbirliği kapsamında Michael Phelps'in 1 yaşındaki oğlu Boomer ve eşi Nicole ile birlikte çektiği eğitici videolar sayesinde ailelere ulaşılacak. Videolar yıl boyunca hem Phelps ailesinin hem de Huggies’in sosyal medya hesaplarından yayımlanacak. 

Videolarda Phelps, bebekler için suda güvenli ve keyifli oyun önerileri, suyla ilk tanışmada yapılması gerekenler, onların yüzme için nasıl cesaretlendirilmesi gerektiği gibi içerikler sunacak.

"TÜM BEBEKLERİN OLABİLECEKLERİ EN İYİ YÜZÜCÜLER OLMALARINI İSTİYORUM"

Yüzmenin hem eğlenceli hem de bebeklerin gelişimine pozitif etki eden bir egzersiz olduğunu vurgulayan Phelps, Huggies ile yaptıkları işbirliğinin de bu anlamda önemli olduğunu belirtti; "Suda ’Egzersiz’ her bebek için farklı bir anlam ifade eder. Kimi için arka bahçede hortumla koşuşturmak iken, kimi için sahilde geçirilen bir gün... Güvenli bir şekilde eğlenildiği sürece, bence her yapılan doğru! Sonuçta hayalim tüm bebeklerin olabilecekleri en iyi yüzücüler olması. Oğlum Boomer’ı henüz kelebek stilinde bir usta olarak yetiştirmiyorum ancak 2032'de 16 yaşında olacak ve isterse olimpiyatlara katılabilecek. Her çocuğun olimpiyatlara hazırlanması gerekmiyor. Ama suda güvenle durabileceği, konforlu vakit geçirebileceği, eğlenip keyifli anlar yaşayacağı şekilde temel yüzme eğitimini alması şart" dedi.

Huggies Little Swimmers, içeriğinde bulunan özel emici tanecikler sayesinde suya girdiğinde normal bebek bezleri gibi şişmiyor ve böylece bebeklere suda rahat hareket etme özgürlüğü sunuyor. 

ETİKETLER