İbre Advocaat’a döndü!

Galatasaray'da teknik direktörlük koltuğu için arayış devam ediyor. Yüksek ücreti nedeniyle İtalyan çalıştırıcı Mancini'yi askıya alan yönetim Dick Advocaat ile de görüştü.

İbre Advocaat’a döndü!

Galatasaray'da yanıtı beklenen en önemli soru yeni teknik direktörün kim olacağı? Fatih Terim ile yolların ayrılmasının ardından birçok teknik adamı gündeme alan ve bazı isimlerle masaya oturan sarı-kırmızılı yönetim henüz anlaşma sağlayamadı.

İtalya basınında da sıkça yer alan Roberto Mancini-Galatasaray görüşmesinden sonuç alınamadı. Geçtiğimiz günlerde başkan Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun İtalya'da Mancini ile görüştü. Ancak İtalyan teknik adamın istediği yıllık 8 milyon euro görüşmelerin tıkanmasına neden oldu.

İtalya'dan Hollanda'ya geçen Tulun, Dick Advocaat ile masaya oturdu. Aysal'ın Hollanda ekolu konusunda isteği ibreyi tecrübeli teknik adama çevirirken Advocaat'ın düşünmek için süre istediği öğrenildi

TRAPATTONI VE BIELSA DA LİSTEDE
Avrupa'nin birçok ülkesinde çalismalarina devam eden sarı kırmızılı yonetim, Trapattoni ve Bielsa isimleri üzerinde de duruyor.

Ayrıca daha önce Drogba ile Chelsea'de görev yapan ve Şampiyonlar Ligi kupasini kazanan Di Matteo da adaylar arasinda yer alıyor.

Başkan Aysal, önümüzdeki günlerde teknik direktor konusunda son kararını verecek ve Juventus maçı öncesi Galatasaray'in yeni teknik direktoru açıklanacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...