'İçinde bulunduğumuz duruma inanamamıştık'

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, kalitesine güvenikleri oyuncuları ve hocalarının kendilerini kötü durumdan çıkarmayı başardıklarını söyledi.

25.05.2009 - 12:36

İSTANBUL - Turkcell Süper Lig'de son 4 haftada yaptığı karşılaşmalardan galibiyetle ayrılarak, ligde kalmayı garantileyen İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da büyük sevinç yaşanıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, ligde kalmayı garantiledikleri için çok mutlu olduklarını belirterek, ''Birkaç hafta önce olmadık bir şekilde geriye düşmüştük. İçinde bulunduğumuz duruma inanamamıştık. Ama kalitesine inandığımız oyuncularımız ve hocamız bizi o kötü durumdan çıkarmayı başardı'' dedi.

İki sezondur mücadele ettikleri Turkcell Süper Lig'de ilk defa üst üste 4 galibiyet aldıklarını anlatan Dizar, ''Kocaelispor karşısında güzel bir galibiyet aldık. Maçın zor geçeceğini biliyorduk. Ligden düşmesi daha önce kesinleşen iyi bir ekip ile mücadele ettik. Çok güzel bir maç oldu. Kocaelispor'u da tebrik ediyorum, lige renk kattılar'' diye konuştu.

Ligin son haftasında oynayacakları Bursaspor maçına da değinen Dizar, ''Sakatlarımız ve kart cezalılarımız nedeniyle muhtemelen daha genç bir kadro ile oynayacağız. Ama iyi bir mücadele olacağını düşünüyorum'' ifadelerini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...