Igor Tudor'dan Gomis ve Belhanda yorumu

Hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da Igor Tudor, Gyirmot ile oynanan hazırlık maçının ardından mücadeleyi ve yeni transferleri yorumladı.

Ntvspor 02.07.2017 - 23:49

Igor Tudor'dan Gomis ve Belhanda yorumu

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Gyirmot maçı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hırvat teknik adamın kendisine yöneltilen sorulara verdiği yanıtlar şöyle:

"Bazı oyuncularımızın ikinci haftası, milli takımdan dönen oyuncularımızın da ilk haftasıydı. Çok yoğun bir antrenman temposu yaşıyoruz. Çok özel bir sezon yaşıyoruz. İlk resmi maçımız yakın bir tarihte. Bu nedenle antrenman dozajını iyi ayarlamamız gerekiyor. Kısa bir tatil, fazla dinlenilmedi; antrenmanlar başladı ama kolay bir maç değildi. Ayaklar, bacaklar halen ağır. Onun haricinde fena maç olmadı diye düşünüyorum. Özel bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Demin de belirttim. İlk resmi maçlar çok yakın. Gomis ve Belhanda oynamadı çünkü bu sabah üçüncü antrenmanlarına çıktılar. Maicon ise ligi devam ediyordu ve hazır geldi. Özel bir sezon olduğu için de çok dikkatli olmamız gerekiyor.

Gençlerin performansının gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Gelecek vaat ediyorlar ama yarım saat oynadıklarından dolayı yorum yapmak için henüz erken. Koray ise iyi bir performans gösterdi. Kendisi iki haftadır antrenman yapıyordu. Semih milli takımdan geldi. İkinci yarı onu oynattık. Sakatlıktan da gelseniz, sezona erken başlasanız da 3-4 kez 90 dakikaya ihtiyacınız var."

Sayfa Yükleniyor...