"İki gündür uyuyamıyorum"

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, şampiyonluk kutlamaları sırasında Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın küstürülmesi ile ilgili olarak, "Nasıl bu gaflete düştüm, iki gündür neredeyse uyuyamıyorum." dedi.

Haberler - Ntvspor 02.06.2015 - 21:51

"İki gündür uyuyamıyorum"

Türkiye Kupası finali öncesi Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu maçla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Hamza Hamzaoğlu, "Hem Şenol hocamız hem oyuncularını bu seneki ortaya koydukları iyi futboldan ve zevkli mücadelelerinden dolayı tebrik etmek istiyorum. Türkiye Kupası'nı görüyorsunuz her iki takım da çok istiyor. Onunla yatıp onunla kalkıyoruz diyebiliriz. İki takımda mücadeleyi ve iyi futbolu ön planda tutan takımlarız. Yarın da sadece futbol oynamaya çalışan ve kazanmaya çalışan iki takım olacak. Mecburen bunlardan biri kazanacak ve birisi kaybedecek. Her şeyden önce futbolun kazanmasını ümit ediyorum. Her iki takımın da kendi takımını destekleyeceği, hak edenin kazandığı güzel bir maç olsun diliyorum, her iki takımada başarılar diliyorum." şeklinde konuştu.

"MOTİVASYONUMUZ DEVAM EDİYOR" 

Hamza Hamzaoğlu, bir gazetecinin, sözleşmelerinin bittiğini hatırlatması üzerine, "Bir şey düşünmedik bu güne kadar. Biz hala takımımızın başarısı için devam ediyoruz. Sözleşmemiz bitmiş ya da bitmesi önemli değil. Motivasyonumuz devam ediyor, hatta eskisinden daha iyi devam ediyor. Bir sıkıntı yok." diye konuştu.

"NASIL BÖYLE BİR GAFLETE DÜŞTÜM, İKİ GÜNDÜR UYUYAMIYORUM" 

Bir gazetecinin, Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak ile ilgili yaşanan sıkıntıları hatırlatarak, "Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak ile görüşme fırsatı buldunuz mu?" sorusuna, Hamza Hamzaoğlu, şu karşılığı verdi:

"Yönetim kurulu olarak birlikte aldıkları bir karar vardı. Bu çok doğal bir şey. Ama biz onları da orada çağırıp onore etmek vardı, en azından benim de aklımda o vardı. Fakat oradaki atmosfere bir an kendimizi kaptırdık. Takım tur atmaya başladı, aklıma geldiğinde ben kenara koştum, Selçuk'u da aldım hatta. Kenarda duruyorlar; 'alalım birlikte fotoğraf çektirelim' dedim. Ama onlar orada epey bekledikten sonra yukarı çıkmışlar galiba. Ben üzüldüm. Onlar açısından bir sıkıntı yok. Biz kendi adımıza üzüldük. Ben kendi adıma üzüldüm. Nasıl orada öyle bir gaflete düştüm de unuttum. Herkes unutabilir ama ben unutamam. Hala kendimi eleştiriyorum. İki gündür neredeyse uyuyamıyorum. Onlar 'bir sıkıntı yok' diye beni teskin ediyorlar ama ben hala büyük üzüntü duyuyorum."

Sayfa Yükleniyor...