Ronaldo mu gidecek Bale mi?

Cristiano Ronaldo ve Gareth Bale, önümüzdeki sezon da Real Madrid forması giymeye devam edecek mi? ESPN'in iddiasına göre; iki yıldızdan biri sezon sonunda eflatun-beyazlı ekiple yollarını ayıracak.

Ntvspor 17.11.2015 - 15:19

ronaldo-bale-171115.jpg

Real Madrid'in yıldız futbolcuları Cristiano Ronaldo ve Gareth Bale ile ilgili ortaya atılan iddialara her gün bir yenisi ekleniyor. Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere dünyanın en çok takip edilen spor kanallarından ESPN'in iddiasına göre; Madrid ekibi, iki yıldızından birinden sezon sonunda vazgeçecek.

Manchester United'ın hem Ronaldo'ya hem de Bale'e ilgisi devam ediyor. Portekiz’li yıldızın ayrıca Paris Saint-Germain'in radarında olduğu ifade ediliyor. ESPN'in iddiasına göre; bir süredir takımdan ayrılmak istediği açıkça konuşulmaya başlayan Ronaldo ile taraftarla güven ilişkisi kuramayan Bale yol ayrımında. Ronaldo'nun teknik direktör Rafael Benitez'den de memnun olmadığı ifade ediliyor.

İddialar Ronaldo'nun Real Madrid başkanı Florentino Perez'e; "Bu teknik direktörle hiçbir şey kazanamayız" dediği yolunda.

Real Madrid yönetimi ise transfer iddialarıyla ilgili olarak şu ana kadar hiçbir resmi açıklama yapmadı. 

Sayfa Yükleniyor...