İl sorumlulları toplandı

Türkiye'de 8 Ağustos-12 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek Dünya Basketbol Şampiyonası'nda grup maçlarına ev sahipliği yapacak İstanbul, Ankara, İzmir ve Kayseri illerinin sorumluları biraraya  geldi.

07.01.2010 - 11:34

İSTANBUL - Türkiye'de 8 Ağustos-12 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek Dünya Basketbol Şampiyonası'nda grup maçlarına ev sahipliği yapacak İstanbul, Ankara, İzmir ve Kayseri illerinin sorumluları biraraya geldi.

İki gün süren toplantılara, şampiyona organizasyon direktörü Emin Balcı, İstanbul sorumlusu Samer Şenbayrak, Ankara sorumlusu Ziya Pala, İzmir sorumlusu Celal Arısan ve Kayseri sorumlusu Kıvanç Ayvalıoğlu ile yerel organizasyon komitesi yetkilileri katıldı.

Şehir sorumlularının görevleri ve illerin organizasyona vereceği maksimum katkı ile ilgili değerlendirmelerin masaya yatırıldığı toplantılarda, maçların oynanacağı salonlarda yapılması gereken çalışmaların detayları, şehirlerdeki ofis yapılanmaları ve gönüllü organizasyonları, salonların donanımları ile ilgili gereklilikler ve yükümlülükler üzerinde duruldu.

Belediyeler ile olan anlaşmalar ve şampiyona boyunca gündeme gelebilecek olası ihtiyaçlar konusunun görüşüldüğü toplantılarda, her şehirde şampiyona öncesinde yapılması planlanan test organizasyonları da konuşuldu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...