İlk mesajı Beşiktaş'a

Galatasaray'ın yeni yıldızı Wesley Sneijder transferle ilgili ilk açıklamalarını yaptı. Sneijder, "Galatasaray gibi dünya çapında bir kulüpte forma giyeceğim için çok heyecanlıyım. Büyük maçları seviyorum ve Beşiktaş karşısında da oynamak istiyorum" dedi.

21.01.2013 - 07:43

İlk mesajı Beşiktaş'a

Galatasaray TV'ye konuşan Wesley Sneijder, dünya çapında bir kulüpte forma giyeceği için çok heyecanlı olduğunu söyledi. Galatasaray'ın yeni transferi Sneijder, Beşiktaş derbisinde oynamak istediğini de belitti.

Hollandalı yıldız Wesley Sneijder, Galatasaraylı olarak ilk açıklamalarını kulübün resmi televizyonuna yaptı. Telefon bağlantısıyla soruları yanıtlayan Sneijder duyduğu mutluluğu dile getirirken, "Kararımı verdiğim için rahatladım" ifadesini kullandı.

"Galatasaray gibi dünya çapında bir kulüpte forma giyeceğim için çok heyecanlıyım" diyen Sneijder, Sarı-kırmızılı taraftarlarla buluşmak ve onları mutlu etmek için sabırsızlandığını belirtti.

Galatasaray Teknik Direktör Fatih Terim'i yakından tanıdığını ve kariyerini bildiğini söyleyen Wesley Sneijder, yeni takım arkadaşlarının çoğunu da ulusal takımlardan tanıdığını ifade etti.

Hollandalı yıldız, ekim ayından bu yana uzak kaldığı yeşil sahalara dönmek için de bir hayli sabırsız olduğunu vurguladı. Önümüzdeki hafta sonu oynanacak Beşiktaş derbisine değinen Sneijder, "Büyük maçları seviyorum ve Beşiktaş karşısında da oynamak isterim" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...