İnönü Stadı'nda kaos

Beşiktaş'ın Denizlispor ile oynadığı maça protestolar ve tribünlerdeki kavgalar damgasını vurdu.

Ntvspor 03.10.2009 - 23:10

İnönü Stadı'nda kaos

İSTANBUL - Beşiktaş-Denizlispor maçında İnönü Stadı'nın büyük bölümü başkan Yıldırım Demirören aleyhine tezahürat yapıp yönetimi protesto etti.

Siyah-beyazlı taraftarlar Yıldırım Demirören ve yönetim kurulunu istifaya çağırırken, tribünlerden ''Başkan olsana, başkan olsana Gaziantep'e başkan olsana'', ''Yeter, Yıldırım Demirören yeter'' tezahüratları yükseldi.

Bu arada bir grup taraftar da yönetime destek vererek, ''İki kupayı unutma, vefasızlık yapma'' yazılı büyük bir pankart açtı.

Kapalı ve numaralı tribünde karşılaşma devam ederken yönetim karşıtları ile yönetime destek veren taraftarlar arasında arbede yaşanırken, açık tribünden de başkan Demirören'in bulunduğu bölüme koltuk atılmak istendi.

Yayıncı kuruluşa yansıyan görüntülerde başkan Demirören'in istifa sesleri karşısında gülümsemekle yetindiği görülürken, maçı birlikte seyrettiği eşi Revna Demirören'in ise protestolara alkışlarla karşılık vermesi dikkat çekti.

RÜŞTÜ'YE ISLIK
Ayrıca maç sırasında Rüştü'ye gelen toplar sırasında milli kaleci, taraftarların ıslıklı protestosuna maruz kaldı. Taraftarlar yalnızca Fabian Ernst lehine tezahüratlar yaptılar.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...