Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, sezon sonunda yıkılarak yeniden yapılması planlanan tarihi BJK İnönü Stadı'nda bu sezon oynanacak son 4 lig maçını izlemek isteyen taraftarlar için indirimli kombine kart çıkartılması kararı aldı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, BJK İnönü Stadı'nda son oynanan 4 lig maçının bilet fiyatlarının toplanarak, bu toplam fiyattan yüzde 20 indirim yapıldığı ve böylelikle iç sahada kalan 4 maç için kombine kart fiyatlarının belirlendiği bildirildi.

Dört maçlık kombine kartların bugün ''www.biletix.com'' sitesinin yanı sıra, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Çağrı Merkezi ve Biletix standlarından satışa sunulduğu açıklandı.

Kulüp açıklamasında ayrıca, siyah-beyazlı taraftarlardan satışa çıkarılan kombine kartlara ilgi göstermeleri istenerek, ''Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren futbol takımımız, büyük Beşiktaş taraftarının desteğini bekliyor. Taraftarlarımızı, 2012-2013 Spor Toto Süper Lig'de BJK İnönü Stadı'nda oynayacağımız son 4 lig maçına davet ediyoruz'' ifadelerine yer verildi.

Taraftarların 4 maçlık kombine kartlarını 13 Mart Çarşamba gününden itibaren BJK İnönü Stadı bilet satış gişesinden alabilecekleri duyuruldu.

'TARAFTARIMIZI SON 4 MAÇA BEKLİYORUZ'
Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mesut Urgancılar, BJK İnönü Stadı'nda bu sezon sonuna dek oynayacakları 4 maç için satışa çıkardıkları kombine kartlara siyah-beyazlı taraftarların ilgi göstermelerini istedi.

Urgancılar, kulübün internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, BJK İnönü Stadı'nda oynanan son 4 lig maçındaki bilet fiyatlarının toplamından yüzde 20 indirim yapılarak fiyatlandırma yapıldığını belirtti ve taraftarları 4 maçlık kombine kart almaya davet etti.

Mesut Urgancılar, taraftarlara yönelik açıklamasında, ''Tüm taraftarlarımızı İnönü Stadı'ndaki son 4 maçımıza davet ediyoruz. Taraflı tarafsız tüm futbolseverlerin beğeni ve heyecanla izledikleri takımımızın son 4 maçında ilgiyi fazlasıyla hak ettiğini düşünüyoruz. Ayrıca, şampiyonluk mücadelesinde taraftarlarımızın desteği de büyük önem taşıyor. Son 4 maçımızı taraftarlarımız ile birlikte izleyebilmek için indirimli kombine kart satma kararı aldık. Dört maçlık kombine kartlarınızı normal maç bileti alır gibi Biletix satış kanallarından satın alabilirsiniz. 13 Mart Çarşamba gününden itibaren de stadyum gişelerinden kartların teslimatına başlanacaktır'' ifadelerini kullandı.