İnter tamam top Quaresma’da

Beşiktaş Kulübü transfer etmek için uğraştığı Ricardo Quaresma’nın bonservisi için kulübü İnter ile anlaştı ancak Portekizli futbolcu pürüz çıkarıyor. Quaresma, son kararını salı günü verecek.

Ntvspor 30.05.2010 - 01:26

İnter tamam top Quaresma’da

Beşiktaş uzun süredir kadrosuna katmak istediği Ricardo Quaresma için kulübü İnter ile anlaşma sağladı. Ancak Portekizli futbolcu Türkiye'ye gelmeye sıcak bakmıyor.

Transfer komitesi başkanı Serdar Adalı yönetiminde, Ricardo Quaresma'nın menajeri Jorge Mendez ile İspanya'nın başkenti Madrid'de bir araya geldi.

Görüşmede Quaresma menajeri aracılığıyla Türkiye'de forma giymek istemediğini söyledi. Siyah-beyazlı yöneticiler uzun uğraşlar sonucunda Portekizli futbolcudan bir kez daha randevu almayı başardı. Bu kez görüşme salı günü olacak ve bu toplantıya Riıcardo Quaresma da katılacak.

Beşiktaş transfer komitesi bu görüşmede Portekizli futbolcuyu Beşiktaş'a gelmesi yönünde ikna etmeye çalışacak. Ancak Madrid'den gelen haberler bu görüşmede siyah-beyazlı yöneticilerin işinin  kolay olmadığını gösteriyor.

Bu arada Jose Mourinho döneminde İnter'e transfer olan Ricardo Quaresma için Milano ekibi Beşiktaşlı yöneticilere  bonservisi konusunda kolaylık sağladı. Her iki kulüpte Portekizliye ödencek miktar konusunda anlaşırken yıldız oyuncunun Türkiye'ye gelmek istememesi transferin şu an için önünü tıkıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...