Işıl Alben: Ömür boyu unutulmaz

Galatasaray Bayan Basketbol Takımı'nın başarılı oyuncularından Işıl Alben, Eurocup şampiyonluğunun ardından yaptığı açıklamada, ömür boyu unutulmayacak bir maç olduğunu söyledi.

Ntvspor 10.04.2009 - 03:04

Işıl Alben: Ömür boyu unutulmaz

İSTANBUL - FIBA Bayanlar Avrupa Kupası'nda şampiyonluğa ulaşan Galatasaray'da oyuncular büyük sevinç yaşadı.

Sarı-kırmızılı takımın başarılı oyun kurucusu Işıl Alben, karşılaşma sonrası yaptığı açıklada, Avrupa Şampiyonu olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Işıl, "Herhalde ömür boyu unutulmayacak bir maç oldu. Taraftarlarımıza yakışır bir maç çıkardığımızı düşünüyorum. 15 gündür bu kupa ile yatıp kalkıyoruz. Böyle bir atmosferde kaybetme şansımız zaten yoktu" dedi.

Şampiyonluğa inandıklarını ifade eden Işıl, "Zorlu bir takıma karşı oynadık ve bunu şampiyonlukla bitirdik. Şu anda Avrupa şampiyonuyuz. Bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Bütün Galatasaraylılara teşekkür ediyorum" diye konuştu.

ESRA ŞENCEBE: ADIM ADIM İLERLEDİK
Sarı-kırmızılı oyunculardan Esra Şencebe de, "Sezon başından beri bunu hedefliyorduk. Avrupa Kupası'na adım adım ilerledik. Çok zorlu bir maçtı. Takım olarak Taranto'dan daha iyi durumdaydık. Maç sonuna kadar çok iyi mücadele ettik. Bizlerden desteğini esirgemeyen seyircilere de teşekkür ediyorum" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...