İsmail Köybaşı: Fenerbahçe'den özür dilerim

Fenerbahçe ile resmi sözleşme imzalayan İsmail Köybaşı, Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamalarındaki tezahüratla ilgili açıklama yaptı.

Ntvspor 14.07.2016 - 15:08 | Son Güncelleme : 14.07.2016 - 15:13

İsmail Köybaşı: Fenerbahçe'den özür dilerim

Fenerbahçe, yeni transferi İsmail Köybaşı ile resmi sözleşme imzaladı.

Beşiktaş ile sözleşmesi sona erdikten sonra Fenerbahçe'ye transfer olan milli sol bek "Kariyerimin önemli bir dönemindeyim. Profesyonel futbol hayatımın ikinci yarısına doğru ilerliyorum. Kariyerimi en verimli şekilde sürdürmek istiyordum. Bir karar verdim. Bana sahiplenmeye hazır olan Fenerbahçe'ye geldim. Burada olmaktan dolayı mutlu ve gururluyum. Sistemimiz ne olursa olsun elimden gelveni yapacağım. Bu formanın başarısı için çalışacağım. Hasan Ali sevdiğim bir arkadaşım. İyi bir rekabet olacak" ifadesini kullandı.

"Geçirdiğim her gün için Beşiktaş camiasına teşekkür ederim. Herkes hakkını helal etsin" diyen İsmail Köybaşı, Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamalarında Fenerbahçe aleyhine tezahürat yaptığı videoların hatırlatılması üzerine "O video, şampiyonluk kutlamasındaydı. Futbolcular olarak bazen isteğimiz dışında hareket edebiliyoruz. Benim ismimle ilgili bir tezahürat söylendi. Böyle bir görüntünün içinde istemeden bulundum, üzüntülüyüm. Fenerbahçe camiasının kırgınlığını biliyorum. Durumdan rahatsızım. Fenerbahçe'den özür dilerim" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...