İspanya'dan çifte Neymar bombası

El Mundo Deportivo, "Neymar sakatlanmadan önce Barcelonalı futbolcu ve yöneticilere geri dönmek istediğini söyledi" kapağıyla yayınlandı. AS Gazetesi de, "Real Madrid, Neymar için Paris seferinden 400 milyon euro fiyat alarak döndü" diye yazdı.

Ntvspor 09.03.2018 - 16:20

İspanya'dan çifte Neymar bombası

İspanyol gazetelerinden Neymar hakkında iki şok iddia geldi. PSG'nin 25 Şubat'ta Marsilya ile oynadığı maçta sakatlandıktan sonra 3 Mart'ta Brezilya'da ameliyat olan Brezilyalı yıldızın, tedavi süreci üç ay olarak açıklanmıştı.

222 milyon euro serbest kalma bedelinin ödenmesiyle Barcelona'dan PSG'ye transfer olan Neymar hakkında ilk iddia Barcelona'ya yakın El Mundo Deportivo Gazetesi'nden geldi. Bugün "Neymar dönmek istiyor" kapağıyla çıkan gazetenin haberine göre yıldız forvet sakatlanmadan önce Barcelonalı futbolculara ve yöneticilere ayrılmakla hata yaptığını, Barcelona'yı özlediğini ve geri dönmek istediğini söyledi. Haberde dönüşün ancak 2019 yazında gündeme gelebileceğine de vurgu yapıldı.

Madrid gazetelerinden AS ise, "Real Madrid Neymar için fiyat aldı: 400 milyon euro" başlığıyla verdiği haberde Real Madrid adına Paris'e giden bir grup temsilcinin Neymar'ın transferi için PSG'den isimlerle biraraya geldiğini ve Brezilyalı futbolcu için 400 milyon euro bonservis bedeli talep edildiğini yazdı. Gazete, Real Madrid'in 2013'teki Bale transferi sonrası "Los Galacticos" ayarında transfer yapmadığına dikkat çekerek "Artık böyle bir transferin zamanı geldi" değerlendirmesinde bulundu.

Sayfa Yükleniyor...