Jason Denayer'e sürpriz talip!

Fransız spor kuruluşu L'Équipe, Ligue 1 ekibi Lyon'un bir dönem Galatasaray'da da oynayan Jason Denayer ile ilgilendiğini iddia etti.

Haberler - Ntvspor 23.06.2017 - 21:06

Jason Denayer'e sürpriz talip!

L'Équipe'in internet sitesinde yer alan habere göre, stoper bölgesine transfer için Manchester City'den Eliaquim Mangala ile de ilgilenen Olimpik Lyon, Fransız oyuncuya birçok talibin olması ve transferin bir türlü sonuçlanmaması sebebi ile Jason Denayer'i gündemine aldı.

Habere göre hem masrafı yüksek olan hem de kesin anlaşmanın bir türlü sağlanamadığı Mangala'dan vazgeçme noktasına gelen Lyon, Manchester City ile olan sözleşmesi 2020'de bitecek olan Denayer'i listesine ekledi. Lyon, daha önce birçok kez kadrosuna katma girişiminde bulunduğu 21 yaşındaki Belçikalı stoperi bu sefer transfer etmek istiyor.

Bonservisi Manchester City'de olan ve geçen sezonu Sunderland'de kiralık olarak geçiren Denayer, 2015-16 sezonunda da Galatasaray'da kiralık olarak forma giymişti. Galatasaray'ın geçtiğimiz sezon başında da genç stoperi kadrosuna katma girişiminin olduğu ve oyuncunun da Türkiye'ye gelmek istemesine rağmen kulübün ısrarı ile Premier League'de kalması sağlanarak Sunderland'e kiralandığı iddia edilmişti.

Sayfa Yükleniyor...