K.Erciyes Levent Devrim ile anlaştı

Bank Asya 1. Lig takımlarından Kayseri Erciyesspor'da, görevden alınan teknik direktör Mustafa Altındağ’ın yerine Levent Devrim getirildi.

04.12.2009 - 11:53

KAYSERİ - Bank Asya 1. Lig takımlarından Kayseri Erciyesspor'da, teknik direktör Mustafa Altındağ görevden alındı.

Mustafa Altındağ, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, görevinin başındayken bir başka teknik direktör ile görüşülmesini etik bulmadığını söyledi.

Yönetimle herhangi bir sorunu olmadığını vurgulayan Altındağ, şöyle devam etti:

''Daha önce de söylediğim gibi, Erciyesspor'un menfaati ne gerektiriyorsa biz onu yapmaya hazırız ama böyle olmasını istemezdim. Başka bir hoca ile görüşüldüğü ve onun takımın başına getirilmesinin düşünüldüğü söylenmiş olsaydı, daha çok mutlu olurduk, seve seve kabul ederdik. Bu etik bir davranış olmadı ama kırgın değilim. Yönetim bana teşekkür etti, ben de onlara teşekkür ettim ve görevimizden ayrıldık.''

Altındağ, yönetimin teknik direktör Levent Devrim ile anlaştığını belirterek, ''İşimiz bitmedi. Bundan sonra hepimiz Levent hocaya destek olmalı ve Erciyesspor'u layık olduğu yere taşımalıyız. Bu kulüp bizim kulübümüz. Gelen arkadaş işini yapıp gidecek ama bizler bu memlekette kalacağız'' diye konuştu.

Kayerili hocalara ve futbolculara gereken değerin ve desteğin verilmediğini savunan Altındağ, şunları anlattı:

''Dışarıdan gelen arkadaşlarımız kulüplerimizde çalışıyor, onlara gayet güzel imkanlar sunuluyor, iyi malzemeler sunuluyor ancak ne hikmetse Kayseri'de Kayserili hocaya, Kayserili futbolcuya tam destek olunmuyor. Bundan sonra Kayseri'nin hocasına ve futbolcusuna destek olmalıyız. Çünkü, bu takım Kayserili hocanın sayesinde, Kayserili futbolcuların sayesinde lige çıktı. Ben başta siz  basın mensupları olmak üzere, camiamızdan hocalarımıza ve futbolcularımıza sahip çıkılmasını istiyorum. Birlik, beraberlik içinde olalım, hiçbir zaman menfaatimizi düşünmeyelim.''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...