Kadıköy'de ''yönetim istifa'' sesleri

Fenerbahçe'nin Ankaragücü'ne 2-1 yenildiği karşılaşmada bazı taraftarlar 'Yönetim istifa' sloganları attı. Taraftarlar sarılacivertli futbolcu Selçuk Şahin'i de topu ayağına aldığında ıslıkladılar.

25.04.2009 - 23:34

Kadıköy'de ''yönetim istifa'' sesleri

İSTANBUL - Ankaragücü karşısında 4. dakikada yediği golle 1-0 yenik duruma düşen Fenerbahçe'de maraton üst tribünde bir taraftar grubu ''Yönetim istifa'' şeklinde tempo tuttu.

Bir grubun bu yöndeki tezahüratları o bölgedeki diğer taraftarları kızdırırken, iki grup arasında tartışma yaşandı. Tribündeki güvenlik elemanları araya girerek tartışmanın büyümesini önledi.

Karşılaşmanın ilk yarısının bitiş düdüğüyle tribünlerden yoğun bir şekilde ''Yuh'' sesleri yükseldi.

Maçın ikinci yarısında da zaman zaman yönetime yönelik istifa tezahüratları duyulurken, maçın son dakikalarında tribünler boşalmaya başladı.

SELÇUK ŞAHİN ISLIKLANDI
Fenerbahçe'nin, Ankaragücü karşısında 60. dakikada yediği penaltı golüyle 2-0 yenik duruma düşmesinin ardından taraftarlar, futbolcularla dalga geçti.

Bir ara futbolcuların yaptığı her pasta ''Oley'' çeken tribünlere, futbolculardan Selçuk alkışla tepki gösterdi. Selçuk'un hareketine tepki veren taraftarlar, uzun bir süre maç içinde ayağına her topu aldığında bu futbolcuyu yuhalayıp ıslıkladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...