Kadir Has Stadyumu'na onay çıktı

Futbol Federasyonu yetkilileri, 8 Mart'ta yapılacak Kayserispor-Fenerbahçe maçının Kadir Has Stadyumu'nda oynanmasına onay verdi.

28.02.2009 - 13:18

Kadir Has Stadyumu'na onay çıktı

Kayserispor'un, Fenerbahçe ile yapımı biten Kadir Has Stadyumu'nda 8 Mart'ta karşılaşacağı bildirildi.

Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, Futbol Federasyonu'nun Fenerbahçe maçının Kadir Has Stadyumu'nda yapılabileceğini kendilerine bildirdiğini belirterek''Kadir Has Stadyumu'nun yapımının sürmesi nedeniyle ikinci yarıda sahamızdaki maçlarımızın bir bölümünü Adana'da oynadık. Futbol Federasyonu'ndan gelen 3 kişilik bir teknik ekip, yapımı tamamlanan stadyumda yaptıkları incelemede, daha önce gördükleri eksiklerin tamamlandığını, bu nedenle bu stadyumda artık maç yapılabileceğini rapor etti. Bu rapor federasyon tarafından bize resmen bildirildi. Fenerbahçe ile 8 Mart'ta yapacağımız karşılaşmayı Kadir Has Stadyumu'nda oynamamız için bir engel kalmadı'' dedi.

Öte yandan, Kayseri'ye gelecek Başbakan Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek mitingde konuşma yaptıktan sonra Atatürk Spor Kompleksi ve Kadir Has Stadyumu'na raylı sistem aracıyla giderek, açılış törenine katılacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...