Kafkas: Erken gol yedik

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Eskişehirspor karşısında erken gol yediklerini ve bu durumun da düzenlerini bozduğunu söyledi.

14.03.2010 - 17:14

Kafkas: Erken gol yedik

Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas, erken gelen golün oyun düzenini etkilediğini ifade etti.
        
Kafkas, gazetecilere yaptığı açıklamada, Eskişehirspor karşısında 2. yarıda daha üstün bir oyun sergiledikleri, ancak sonuç alamadıklarını belirterek, şunları söyledi:

''Defanstaki eksiklerimiz bu maçta da kendini gösterdi. Yine maalesef erken gol yedik. 2. yarıda daha çok gol pozisyonu bulduk. Penaltı golüyle beraberliği yakaladık, ama pozisyonları değerlendiremeyip sonuç alamadık. Eskişehirspor'u kutluyorum.''
        
Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay da bu maçı kazanmalarının çok önemli olduğuna dikkat çekerek, ''Bu maçı kazanmamız bizim için çok önemliydi. Kayseri'ye gelmeden önce galip gelmeyi çok istiyorduk. Galatasaray'ı yendikten sonra çok iyi bir hava yakaladık. Hızla yukarılara çıkmak, daha iyi yerlere gelmek istiyoruz'' diye konuştu.
        
Çalımbay, penaltı golünden sonra atak oynamayı sürdürdüklerini ve 2. gole kavuştuklarını kaydederek, ''Kalan maçlarımızı kazanıp çok daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...