Kaka söz verdi

Real Madrid'de başarısız bir sezon geçiren Kaka, dünya kupası öncesi Brezilya halkının yüreğine su serpti. Yıldız futbolcu, Güney Afrika Cumhuriyeti'nde, fiziksel olarak da yüzde 100 hazır hale geleceğini ifade etti ve gerçek Kaka'yı herkese göstereceğini söyledi.

Haberler - Ntvspor 19.05.2010 - 14:39

Kaka söz verdi

Kaka, dünya kupasında Brezilya Milli Takımı'nın en önemli kozu olacak. Ancak yıldız futbolcu, transfer rekoru kırarak formasını giydiği Real Madrid'de, unutmak istediği bir sezonu geride bıraktı. La Liga'nın son haftasındaki Malaga maçında bir kez daha sakatlanan Kaka, dünya kupası öncesi Brezilya halkının yüreğine su serpti. Sakatlığının ciddi olmadığını söyleyen Kaka, Güney Afrika'ya, fiziksel olarak yüzde 100 hazır gireceğini söyledi.

Brezilyalı yıldız, Real Madrid'deki ilk sezonunun çok zor geçtiğinin altını çizdi. Beklentilerin altında kaldığını kabul eden Kaka, bununla birlikte, dünya kupasında gerçek gücünü göstereceği sözünü verdi.

Tarihinde 5 dünya kupası şampiyonluğu bulunan Brezilya, ‘ölüm grubu’ olarak nitelendirilen grupta Fildişi Sahili, Portekiz ve Kuzey Kore ile mücadele edecek.

Sayfa Yükleniyor...