Kalaycıoğlu: Mutluyum

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde Beşiktaş Cola Turka'yı mağlup eden Galatasaray'ın antrenörü Zafer Kalaycıoğlu, iyi oynayarak kazandıkları için mutlu olduğunu söyledi.

02.03.2010 - 11:32

Kalaycıoğlu: Mutluyum

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'ndeki (TBBL) derbi maçta Beşiktaş Cola Turka'yı 85-61 yenen Galatasaray'ın antrenörü Zafer Kalaycıoğlu, yükselen form grafiklerine dikkati çekti.
        
Zafer Kalaycıoğlu, Türkiye Basketbol Federasyonu'nun internet sitesine yaptığı açıklamada, takım olarak grafiklerinin yükseldiğini kaydederken, bunun da kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi.
        
Beşiktaş Cola Turka'nın ligde bütçe ve kadro olarak önemli bir ekip olduğunu söyleyen Kalaycıoğlu, ''Böyle önemli bir takımı iyi basketbol oynayarak mağlup ettiğimiz için mutluyuz. Grafiğimizi her geçen gün yükseltiyoruz. Lig uzun bir maraton. Amacımız Play-Off'lara avantajlı bir şekilde başlamak. Bu nedenle önümüzdeki Fenerbahçe derbisinin çalışmalarını da sürdürüyoruz'' diye konuştu.
        
Diğer yandan, ABD'li oyuncusu Sophia Young'ın sakatlığına değinen Zafer Kalaycıoğlu, ''Son maçlarda Sophia Young'ı sakatlığı nedeniyle oynatamadık. Ancak derbi maçının önemini o da herkes gibi biliyor'' ifadelerini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...