Kapsal: 11 final maçımız var

Manisaspor Teknik Direktörü Reha Kapsal, ligde kalan 11 maçın hepsine final gözüyle baktıklarını söyledi.

Haberler 04.03.2010 - 14:18

MANİSA - Manisaspor Teknik Direktörü Reha Kapsal, ligde kalan 11 maçın hepsine final gözüyle baktıklarını ve Manisa'daki müsabakalarda taraftar desteğine ihtiyaç duyduklarını söyledi.

Kapsal ile futbolcular Isaac, Simpson, genel menajer Öner Karalar ve yöneticiler, Manisa Lisesi spor salonunda, öğrencilerin düzenlediği sohbet toplantısına katıldı.

Teknik direktör Kapsal ile futbolcular, pazar günü yapılacak Denizlispor maçının önemine dikkat çekerek, tribünlerin dolmasını istediler.

Manisaspor'un ligde kalacağını, bunu da taraftarların desteği ile başaracaklarını söyleyen Reha Kapsal, ''Lig sonuna kadar 11 final maçımız var. Her maç bizim için değerli ve kendi sahamızda oynayacağımız tüm maçlarda tribünlerin dolmasını istiyoruz. 12. adamın gücüne ihtiyacımızın olduğunun bilinmesini istiyoruz'' dedi.

Diğer yandan yöneticiler, okullara dağıtılmak üzere Milli Eğitim Müdürlüğü İl Lig Heyeti Başkanı Ömer Şenay'a 2 bin 500 adet bilet hediye etti.

Yönetim kurulu, ayrıca Diyarbakırspor maçında davulları ile takıma destek veren Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu öğrencilerine de teşekkür ederek, Denizlispor maçına davet etti.

Kulüp başkanı Kenan Yaralı, Denizlispor maçından da 3 puanla ayrılarak ligdeki tehlikeli bölgeden biraz daha uzaklaşmak istediklerini belirterek, ''Denizlispor önünde taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Tribünlerin doldurularak takıma destek olunmasını bekliyoruz'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...