Karakaş: Kimse merak etmesin

Fenerbahçe Ülker, Efes Pilsen karşısında 3-2 önde olduğu seride, 2 Haziran Çarşamba günü yapılacak 6. maçı kazanarak şampiyonluk kupasını havaya kaldırmayı planlıyor.

31.05.2010 - 12:52

Karakaş: Kimse merak etmesin

Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş, serinin 5. maçının çekişmeli geçtiğini ifade ederek, "Efes Pilsen önde gözükse de maç son dakikaya kadar kafa kafaya geçti. Bitime 1 dakika 14 saniye kalana kadar kazanma şansımız vardı. Kritik noktalarda yaptığımız bireysel hatalar kupayı Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda kaldırmamıza engel oldu" dedi.

Karakaş, serinin 6. maçında şampiyonluğa ulaşacaklarına inandığını belirterek, "Kimse merak etmesin, kupayı çarşamba günü havaya kaldıracağız. Taraftarlarımızın salonu tıklım tıklım dolduracaklarına ve kupayı havaya kaldırmamıza tanık olacaklarına inanıyorum" diye konuştu.

Efes Pilsen Antrenörü Ergin Ataman'ın maç sırasında hakemlere sık sık itiraz etmesiyle ilgili olarak Karakaş, "Her maçta yaptıkları şeyler. Olayları tırmandırmak onun işine geliyor. Seri bittikten sonra bu konu ve hakemlerle ilgili konuşacağım" diyerek sözlerini tamamladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...