Karaman-Doll sorunu tatlıya bağlandı!

Ankaragücü teknik direktörü Hikmet Karaman’ın, Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’a son günlerde yaptığı ziyaretler nedeniyle Thomas Doll arasında yaşanan gerginlik telefon görüşmesiyle halledildi.

04.11.2009 - 14:05

Karaman-Doll sorunu tatlıya bağlandı!

Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'a yaptığı ziyaretler nedeniyle Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll ile arasında yaşanan gerginliği, yaptığı telefon görüşmesiyle aştı.

Saray Tesisleri'nde basın mensuplarının yanında Gençlerbirliği Teknik Direktörü Doll ile bir telefon görüşmesi yapan Karaman, yarım saat süresince, çıkan dedikodularla ilgili bilgi verdi.

Karaman, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Doll ile çok medeni bir görüşme yaptıklarının altını çizerek, ''Kendisine gerçekleri anlattım. Cavcav'ın yanına 3 ay önce transfer için gittiğini, burada da Cavcav'a 'Benim takımım küme düşme hattının biraz üstünde yer alır. Ama senin takımın bu kadroyla ilk 10 içinde kendine çok rahat yer bulur. Hatta çok iyi bir teknik adam getirdiniz' dedim'' diye konuştu.

Thomas Doll ise Karaman'ın kendisini aramasının çok büyük nezaket olduğunu belirterek, konunun kendisi açısından kapandığını belirterek, Karaman'a teşekkür etti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...