NTV

Kardemir Karabüksporlu Traore 1 yaşındaki oğlunu kaybetti

Ntvspor

Spor

Chapecoense takımının geçirdiği uçak kazası, Çaykur Rizesporlu Kwueke'nin ikiz çocuklarını kaybetmesi ve son olarak bir kötü haber de Karabüksporlu Traore'den geldi.

İlişkili Haberler

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor'un oyuncusu Abdou Razack Traore'nin 1 yaşındaki oğlu Mikael Chems, hayatını kaybetti.

Traore'nin Fildişi Sahilleri'nde bulunan 1 yaşındaki oğlu Mikael Chems Traore, oyun oynadığı sırada evin havuzunu düştü.

Bakıcısının fark ederek havuzdan çıkartığı Mikael Chems'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Üzücü haberi Karabük'te alan Traore, Fildişi Sahili'ne gitmek üzere yola çıktı.

Kardemir Karabükspor Futbol Şube Sorumlusu Tolga Gül, Traore'nin sürekli yanında olduklarını ve acısını paylaştıklarını belirterek, "Mikael Chems'ın havuzda boğularak hayatını kaybetmesi bizleri derinden etkiledi. Başta oyuncumuz, eşi ve ailesine başsağlığı ve sabırlar dileriz." diye konuştu. 

Ayrıca, Kardemir Karabükspor Kulübü, resmi internet sitesinden başsağlığı mesajı yayımladı. Mesajda, "Futbolcumuz Abdou Razack Traore'nin Fildişi Sahilleri'nde bulunan 1 yaşındaki oğlu Mikael Chems'in hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız." denildi.

ETİKETLER