Kartal 10 eksikle çalışmalara başladı

Haftaya Trabzonspor'u konuk edecek Beşiktaş, bu zorlu mücadelenin ilk hazırlıklarına 10 oyuncusundan yoksun başladı.

04.04.2010 - 13:57

İSTANBUL - Turkcell Süper Lig'in 29. haftasında Trabzonspor'u konuk edecek Beşiktaş, bu zorlu mücadelenin ilk hazırlıklarına 10 oyuncusundan yoksun başladı.

Ligin 28. haftasında Ankaragücü ile oynadığı karşılaşma öncesinde sakat oyunculardan dolayı büyük sıkıntı yaşayan siyah-beyazlı ekip, Trabzonspor mesaisine de aynı sorunları yaşayarak başladı.

Beşiktaş'ın bugün gerçekleştirdiği antrenmana, sakatlıkları bulunan ve tedavilerine devam edilen Nobre, Tabata, Tello, Ferrari, Nihat, Ramazan, Ernst, İbrahim Toraman, Rüştü ile İbrahim Kaş katılmadı.

Kulüp doktoru Devrim Urgun, İbrahim Toraman'ın sol ayak topuğunda ağrısı olduğunu, İbrahim Kaş'ın sağ ve sol baldırlarında darbeye bağlı ödem bulunduğunu, Rüştü Reçber'in ise sağ dizinde ağrısı olduğunu ve bu oyuncuların tedavilerine başlandığını açıkladı.

Urgun, sakat oyuncuları her gün kontrol ettiklerini ifade ederek, ''Trabzonspor maçı için odaklandığımız 3 oyuncu var. Ernst, Tello ve Nobre'yi bu karşılaşmaya yetiştirmeye çalışıyoruz. Salı günü bu oyuncuların durumuna bir kez daha bakacağız'' dedi.

Bu arada siyah-beyazlı takımın teknik direktör Mustafa Denizli yönetimindeki ilk antrenmanında ise futbolcular, koşuların ardından pas çalışması yapıp taktik maç oynadı.

Öte yandan koşular sırasında sağ üst baldırında ağrı oluşan genç oyuncu Rıdvan Şimşek, çalışmayı yarıda bıraktı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...