Kasımpaşa kaçan galibiyete yanıyor

Son dakikalarda yediği iki golle Antalyasporla berabere kalan Kasımpaşa'da futbol şube sorumlusu Süha Sidal, beraberliğe üzüldüklerini söyledi.

08.02.2010 - 11:59

Kasımpaşa Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, Antalyaspor karşısında son dakikalarda yedikleri gollerle galibiyeti kaçırmalarının kendilerini çok üzdüğünü söyledi.

Sidal, 2-2 berabere sona eren karşılaşmaya iyi başladıklarını ve son ana kadar kontrolün kendilerinde olduğunu ifade ederek, ''Her şey lehimizdeyken, son 3 dakikada kalemizde 2 gol gördük. Böyle bir şekilde galibiyeti kaçırmak bizi çok üzdü. Bu da bize hakem, son düdüğü çalmadan karşılaşmanın bitmeyeceğini gösterdi. Bunun için sonunu kadar motivasyonumuzu bozmamalıyız. Geçen hafta da benzer şekilde öndeyken İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a yenildik. Bu maalesef Yılmaz hocamızın yaşadığı son dakikalar sendromu. İnşallah teknik ekibimiz bu sorunu kısa sürede çözer'' diye konuştu.

Takımlarının genel olarak iyi futbol oynadığını anlatan Mehmet Süha Sidal, ''Son iki haftada aldığımız sonuçları fazla önemsememek lazım. Takımımız gösterdiği mücadeleyle ileride iyi olacağımızı gösteriyor. Ama iyi oyunumuzun sonucunu da almamız gerekiyor. Bu şekilde puan kayıpları bizi üzüyor. Bu hafta deplasmanda Gençlerbirliği ile karşılaşacağız. Ankara'da kazanarak, kaybettiğimiz puanları telafi etmek istiyoruz. Ligdeki her takımı yenecek güçteyiz. Takımımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz'' ifadelerini kullandı..

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...