Stuttgart, Grosskreutz'u gönderiyor

Grosskreutz, kısa süren Galatasaray macerası sonrası Stuttgart'ta da tutunamadı. 28 yaşındaki futbolcunun hastanelik olduğu kavga kulüpte bardağı taşırdı. Yolların ayrılacağı kararını kulüp de onayladı.

İHA 03.03.2017 - 15:14

grosskreutz.jpg

Geçtiğimiz sezon başında Galatasaray'a transfer olan ancak transferin son gününde bilgileri FIFA'nın sistemine girilemeyen ve bu nedenle forma giyemeyen Grosskreutz, Almanya'da da tutunamadı.

Yarım sezon sarı-kırmızılı takımda forma giyemedikten sonra takımdan ayrılarak Stuttgart'a transfer olan Alman oyuncu, bir gece kulübünde karıştığı kavgada yüzüne ve ensesine darbeler aldıktan sonra hastaneye kaldırılmıştı.

Grosskreutz'un yanında kulüp altyapısından üç genç oyuncunun da olması ve kavganın gece 02.00'den sonra gerçekleşmesi Stuttgart Kulübü'nde bardağı taşırdı.

Stuttgarter Zeitung'da yer alan haberde Perşembe günü futbolcuyla gerçekleştirilen iki saatlik zirvenin ardından Kevin Grosskreutz ile yolların ayrılmasına kesin olarak karar verildiği ve hemen yürürlüğe sokulacak bu kararın bir kulüp sözcüsüne doğrulatıldığı bilgileri yer aldı.

Sayfa Yükleniyor...