"Kayserispor maçı Galatasaray maçından önemli"

Galatasaray ile 1-1 berabere kaldıkları maçı değerlendiren Çaykur Rizesporlu Ahmet İlhan, "Önümüzde çok önemli bir Kayserispor maçı var. Bizim için bu maçtan da önemli" dedi.

Ntvspor 18.02.2017 - 22:18

0f74cf8f54c142e79c51e8a059e43787.jpg

Galatasaray maçı için "Zor bir maç bizi bekliyordu. Şampiyonluğün güçlü adaylarından Galatasaray ile oynayacaktık" diyen Ahmet İlhan, "Bizim için çok önemliydi. Alt sıralardan kurtulmak istiyoruz. Güçlü bir takıma karşı oynadık. Haftalardır iyi oynuyorduk ama bunu skora yansıtamıyorduk. Kompakt savunma yapıp hızlı hücumlarla çıkmak ve golü bulmak istiyorduk. Maça iyi başladık. Golü yiyene kadar iyi oynadık. Golden sonra baskılı oynadılar. Devre arasında hocamızın dediklerini ikinci yarı sahaya yansıttık. Gol fırsatları yakaladık. 2. devredeki oyunumuzu ilerleyen haftalara yansıtırsak önümüz açık" diye konuştu.

Son bitirişlerde biraz eksik oldukları eleştirisini yapan Ahmet İlhan, "Önümüzde çok önemli bir Kayserispor maçı var. Bu maçtan daha önemli. Taraftarlara sesleniyorum o maça gelsinler. Desteklerine ihtiyacımız var. Takım arkadaşlarıma güveniyorum. Bu hengameden çıkacağız" ifadelerini kullandı.

Duran toptan golü bulduklarını kaydeden Ahmet İlhan, "Duran toplardan çok gol yiyen bir ekibiz. Bu sezon duran toplardan 8 gol yemişiz. Buradan Galatasaray gibi büyük bir camiaya karşı bir puan aldık. Fena değil" diye sözlerini noktaladı.

Sayfa Yükleniyor...