Kayserispor, Prosinecki ile devam ediyor

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'da, kısa bir süre önce istifa kararı alan teknik direktör Robert Prosinecki'nin görevine devam edeceği açıklandı.

Anadolu Ajansı 13.11.2013 - 14:21

Kayserispor, Prosinecki ile devam ediyor

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Hırvat teknik adam Prosinecki'nin görüşmeler sonucunda görevine devam etmeyi kabul ettiği belirtildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Sizlerin de yakından bildiği gibi Kayserispor Kulübü, olumsuz sonuçları hocasının sırtına yüklemeyi her zaman reddetmiştir. Şu an itibariyle aldığımız sonuçlar, tabi ki sevenlerimizi çok üzmüş, futbol kamuoyunu da şaşırtmıştır. Ancak olumsuz sonuçların nedenleri bizler gibi, sizlerin de malumudur. Kulübümüzün güçlü yapısı kendisine lazım olan, taraftarlarını mutlu edecek sonuçları almak için fazlasıyla yeterlidir.

Bütün bunları göz önüne alarak şehrimizdeki tüm futbol ailesi, başkanımız, yönetim kurulumuz, futbolcularımız hocamızın ayrılmasını kabul etmemiştir. Kendisiyle yaptığımız görüşme neticesinde, hocamız Robert Prosinecki'nin görevine devam edeceğini büyük bir memnuniyetle kamuoyuna bildiririz. Kulübümüz, kendisini seven camiası ve taraftarlarının desteğiyle arzu edilen yere mutlaka gelecektir."

Kayserispor'da yaklaşık 13 aydır teknik direktörlük görevinde bulunan Prosinecki, 3-0 kaybedilen Beşiktaş maçının ardından görevinden istifa ettiğini açıklamıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...