Kayserispor'dan taraftarına çağrı

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, taraftara, yarın oynayacakları Antalyaspor maçında takımlarını yalnız bırakmama çağrısı yaptı.

Haberler 18.12.2009 - 12:11

Hurma, yaptığı açıklamada, Kayserispor'un tarihinde ilk kez Süper Lig'de liderlik koltuğuna oturarak büyük başarı yakaladığını belirtti.

Bu başarının korunması ve istikrarın sağlanması için taraftar desteğinin büyük önem taşıdığını dile getiren Hurma, şunları söyledi:

''Takımımızın yakaladığı bu tarihi başarıyı sürdürmek için taraftarımızın desteğini bekliyoruz. Bunun için yarın oynayacağımız Antalyaspor maçı büyük önem taşıyor. Bu maçtan 3 puan alarak devre arasına lider girmek istiyoruz. Bu nedenle taraftarlarımızdan takımlarını yalnız bırakmamalarını, tribünleri doldurmalarını ve maç boyunca takımımıza destek olmalarını bekliyoruz. Zaten bunun için bilet fiyatlarını da düşük tuttuk.''

Antalyaspor maçının biletlerinin bittiği yönünde bazı asılsız bilgiler ortaya atıldığını da hatırlatan Hurma, bugün itibariyle henüz 13 bin civarında bilet satıldığını kaydetti.

33 bin kişilik Kadir Has Stadı'nda halen 20 bine yakın biletin alıcı beklediğini ifade eden Hurma, tüm sporseverleri karşılaşmayı izlemeye davet etti.

Sayfa Yükleniyor...