KAYSERİ - A Milli Futbol Takımı, 19. Dünya Kupası Avrupa elemeleri 5. Grup'taki 7. maçında bu akşam Estonya ile karşı karşıya gelecek.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı'nda oynanacak ve saat 21.00'de başlayacak karşılaşmayı Norveç Futbol Federasyonu'ndan Tommy Skjerven yönetecek. Skjerven'in yardımcılıklarını Svein Inge Wiken ve Frank Andas yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Oddvar Svein Moen.

Daha önce Türkiye ile Azerbaycan arasında oynanan özel maçta ilk kez bir milli maça ev sahipliği yapan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı, bugün ilk resmi milli maç heyecanına sahne olacak.

Millilerimizde sakatlığı nedeniyle Nihat Kahveci'nin bugünkü maçta yer alamayacak.

Sakatlığı henüz tam olarak geçmeyen Hamit Altıntop'un oynayıp oynamayacağı ise maç saatinde belli olacak.

A Milli Futbol takımımız bugünkü Estonya maçına; Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Servet Çetin, Gökhan Zan, Hakan Balta, Kazım, Hamit Altıntop (Ceyhun Gülselam), Emre Belözoğlu, Arda Turan, Tuncay Şanlı ve Sercan Yıldırım onbiri ile çıkacak.

Rakibimiz Estonya'nın ise bugünkü maça; Pareiko, Kalavan, Piiroza, Barengrub, Jaager, Vassiljev, Kruglov, Dimitrijev, Linopare, Oper ve Voskoboinikov muhtemel onbiri ile çıkması bekleniyor.