Keita transferinde pürüz

Geçen sezon 8 milyon 150 bin euro karşılığında Katar'ın All Sadd takımına satılan, bu sezon ise kiralık istenen Abdel Kader Keita için Galatasaray'a kötü haber geldi. İşte Keita transferindeki son gelişmeler.

18.08.2011 - 17:37

Keita transferinde pürüz

NTV Spor'dan Haluk Yürekli'nin haberine göre, Galatasaray'ın Abdel Kader Keita transferinde pürüz çıktı. Daha önce Engin Baytar ve eski oyuncusu Abdul Kader Keita ile görüşmelerini borsaya bildiren Galatasaray'a kötü haber geldi.

Keita'yı geçtiğimiz sezon 8 milyon euroya alan All Sadd kulübü yönetimi, Fildişi Sahilli oyuncuyu kiralık değil bonservisiyle verebileceğini iletti. Keita için bonservis bedeli ödemek istemeyen Galatasaray ise, All Sadd kulübüne yarına kadar süre verdi.

Menajerler aracılığıyla Keita'yı 350 bin euroya kiralamayı hedefleyen Galatasaray, satın almaya sıcak bakmıyor. Galatasaray'ın anlaşmaya vardığı bir diğer isim Engin Baytar'da ise, ufak sorunlar bulunmasına rağmen, transferin 1-2 gün içinde resmi olarak açıklanması bekleniyor.

GALATASARAY GÖRÜŞMELERE BAŞLANDIĞINI BORSA'YA BİLDİRMİŞTİ
Galatasaray, Çarşamba günü, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamada, profesyonel futbolcu Abdel Kader Keita ve Kulübü All Sadd Football Club ile oyuncunun geçici transferi için görüşmelerine başladığını bildirmişti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...