Keleş: Teslim olacak değiliz

Manisasporlu futbolcu Ergin Keleş, Fenerbahçe'ye 2-0 mağlup oldukları maçla ilgili, "2-0'lık mağlubiyetten sonra teslim olacak değiliz'' dedi.

Haberler 24.03.2010 - 22:44

Manisasporlu futbolcu Ergin Keleş, Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde, deplasmanda Fenerbahçe karşısında sabırlı bir futbol oynayıp atacakları bir golle final için avantaj elde etmek istediklerini, ancak bunu başaramadıklarını kaydederek, ''Ancak 2-0'lık mağlubiyetten sonra teslim olacak değiliz'' dedi.

Ergin, maçtan sonra yaptığı değerlendirmede, ''kupada yarı final oynadık. Tarihimizde belki de ilk kez yarı finale kalmıştık. Avantajlı bir skorla tur geçmeyi düşünüyorduk, fakat istediğimizi alamadık. Maça başlarken sabırlı bir futbol düşünüyorduk. Ardından atacağımız gol, bizi finale belki de çok yaklaştıracaktı. Bireysel hatadan kötü goller yedik. Geride iki maç var ve kupayı kazanabiliriz. 2-0'lık bir mağlubiyetten sonra teslim olacak değiliz. Manisa'da maça son derece hırslı bir şekilde asılıp, final için elimizden geleni yapacağız'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...