Kenan Onuk Atletizm Ödülü sahibini buldu

"Yılmaz Sazak Atletizm Yarışları" kapsamında verilen "Kenan Onuk Atletizm Ödülü"ne Cumhuriyet Gazetesi Muhabiri Sevil Arınan layık görüldü.

Haberler 23.02.2009 - 17:07

Her yıl, atletizme en çok destek veren basın mensubuna verilen "Kenan Onuk Atletizm Ödülü"nün bu yılki sahibi belli oldu.

"Yılmaz Sazak Atletizm Yarışları" kapsamında verilen "Kenan Onuk Atletizm Ödülü"nün, jüri üyelerinin değerlendirmesi sonucunda bu yıl Cumhuriyet Gazetesi'nden Sevil Arınan'a verilmesi kararlaştırıldı.

Yapılan toplantıda Sabah Gazetesi'nden Ali Erdoğan, Cumhuriyet Gazetesi'nden Ahmet Yazıcı ve Sevil Arınan, Hürriyet Gazetesi'nden Celal Demirbilek ve Mehmet Arslan, Anadolu Ajansı'ndan Ercan Doğan ve Serdal Kalaycı, Doğan Haber Ajansı'ndan Ercan Ata, NTV'den Gökhan Çetinbaş'tan oluşan adaylar arasında yapılan zorlu seçimde, ödülün Cumhuriyet Gazetesi Muhabiri Sevil Arınan'a verilmesine oy çokluğuyla karar verildi.

Kenan Onuk Atletizm Özel Ödülü Töreni 26 Şubat’ta 13. Yılmaz Sazak Uluslararası Yaş Grupları Atletizm Yarışmaları kapsamında düzenlenecek "13. Yılmaz Sazak Fotoğraf Kulvarı Sergisi" açılış kokteylinde gerçekleştirilecek ve ödül sahibi ayrıca 5 bin Türk Lirası’yla da ödüllendirilecek.

Sayfa Yükleniyor...