Kerim Zengin Antalyaspor'da

Antalyaspor, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde forma giyen Kerim Zengin'i renklerine bağladı.

Anadolu Ajansı 23.06.2009 - 13:56

Kerim Zengin Antalyaspor'da

İSTANBUL - Antalyaspor, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden Kerim Zengin ile bir yıllık sözleşme imzaladı.

Antalyaspor Hasan Subaşı Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde konuşan kulüp yönetim kurulu üyesi Tahsin Aksoy, defans bölgesindeki açığı Kerim Zengin transferiyle doldurarak takıma güç kattıklarını söyledi.

Aksoy, Kerim'in genç, ama tecrübeli bir futbolcu olduğunu ve 70 kez milli takım formasını giydiğini belirterek, Kerim'in ardından başka değerli oyuncularla da sözleşme imzalayacaklarını bildirdi.

Kerim Zengin de teknik direktör Mehmet Özdilek ile yaptığı görüşmenin ardından, kırmızı beyazlı ekibe gelmeye ikna olduğunu ifade ederek, ''Antalyaspor ve benim için iyi bir sezon olacağını umuyorum'' diye konuştu.

Antalyaspor'la bir yıllık sözleşme imzaladığını dile getiren Kerim, Antalyaspor'u üst sıralara çıkarmak için çalışacaklarını ifade etti. Kerim Zengin, gazetecilerin Antalyaspor'un mevcut kadro yapısıyla başarılı olup olamayacağını sormaları üzerine, başarı için kadro yapısından daha çok sahada 90 dakika boyunca mücadele etmenin gerektiğini kaydetti.

Antalyaspor, daha önce Sivasspor'dan Balili'yle sözleşme imzalayarak ilk dış transferini yapmış, Ömer, Şenol, Vahap, Ertuğrul ve Yalçın'la da sözleşme yenilemişti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...